Dam pracę… seniorowi

Powerpoint wersja testowa Możliwość komentowania Dam pracę… seniorowi została wyłączona 129
Dam pracę… seniorowi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

??????????????????????????????????????????????Coraz więcej polskich seniorów pragnie pozostać aktywnymi nie tylko w życiu prywatnym, ale również chce kontynuować aktywność zawodową. Czy senior ma szansę podjąć ciekawą pracę? Czy chce robić coś nowego? Czy chętniej jednak pozostaje tylko na emeryturze?
Nieustannie słyszymy, że społeczeństwo polskie starzeje się. Oznacza to, że wśród nas jest prawie 11 milionów seniorów. Jednak dzisiejszy senior ma zupełnie inny profil niż senior XX wieku. Udział seniorów w rynku pracy zwiększa się. Dlaczego? Pracodawcy coraz częściej doceniają osoby, które mają już „odchowane” dzieci i którym zależy na zdobyciu i utrzymaniu pracy. Aktywni seniorzy chętnie uczą się, podwyższają swoje kwalifikacje, mają ogromne doświadczenie zawodowe i obycie na rynku pracy. Są to osoby sumienne, dokładne i niewymagające stałej kontroli. Większość pracujących osób starszych to osoby lojalne, które są bardzo związane z firmą, w której pracują.
Seniorzy XXI wieku są otwarci na zmiany, chętnie uczestniczą w szkoleniach, kursach oraz wszelkich innych formach dokształcania. Nowoczesny senior to osoba bardzo elastyczna, otwarta i konkurencyjna na rynku pracy. Sumienny, rozumiejący potrzeby pracodawcy, oddany.  Czyli… pracownik idealny.

Inne wpisy o pożyczkach:

Author

Related Articles

2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone © Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać artykułów bez zgody autora.

Search

Back to Top