Microsoft office 2010 wersja próbna 60 dniowa

Microsoft word wersja 30 dniowa Możliwość komentowania Microsoft office 2010 wersja próbna 60 dniowa została wyłączona 25
Microsoft office 2010 wersja próbna 60 dniowa
1 vote, 1.00 avg. rating (48% score)

Pakiet Microsoft Office

Piszesz książki? Prowadzisz firmę? A może sklep internetowy? Wszystko łączy jeden pakiet programów – pakiet Microsoft Office.

W skład pakietu wchodzą takie programy jak:
Word – jest to nic innego jak edytor tekstu, w którym znajdziemy najbardziej przydatne funkcje. Dzięki niemu jesteśmy w stanie schludnie uporządkować i sformatować tekst, tak, aby był przejrzysty.
Excel – to arkusz kalkulacyjny, pozwala na podliczanie naszych wydatków, zarobków, planowania inwestycji itp. Jest bardzo przydatny przy prowadzeniu firmy, możemy zapisywać w nim wtedy np. ilość zakupionego towaru, jego cenę oraz w późniejszym czasie kwotę zarobioną z ponownej sprzedaży tego towaru.
PowerPoint – pozwala na tworzenie prezentacji multimedialnych, które przydają się na konferencjach, w szkołach. Do prezentacji możemy dodać wiele efektów, które urozmaicą naszą pracę oraz bardziej zaciekawią oglądających.
OneNote – jest to program pozwalający na tworzenie graficznych i tekstowych notatek.
W pakiecie znajdują się też inne programy, lecz są one raczej mało popularne i rzadko używane. Cena pełnego pakietu to ok. 300zł, co nie jest małym wydatkiem. Oczywiście istnieje coś takiego jak Microsoft Office Wersja Próbna, co na potrzeby sprawdzenia funkcjonalności jest idealne.

Inne wpisy o pożyczkach:

Author

Related Articles

2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone © Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać artykułów bez zgody autora.

Search

Back to Top