Praktyczny poradnik jak szybko znaleźć satysfakcjonującą pracę

Microsoft word wersja 30 dniowa 1 komentarz do Praktyczny poradnik jak szybko znaleźć satysfakcjonującą pracę 77
Praktyczny poradnik jak szybko znaleźć satysfakcjonującą pracę
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Praktyczny poradnik jak szybko znaleźć satysfakcjonującą pracęWiększość z nas szuka pracy w Internecie. Przesyłamy swoje CV do dziesiątek firm, czekając na telefon od którejkolwiek z nich. A gdy zadzwoni… nie wiemy do kogo jesteśmy zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. A może warto spróbować innego sposobu?
Z pewnością każdy z nas zna kilka firm, w których chciałby pracować, a może nawet jest to nasze marzenie. Może warto pogłębić wiedzę na ich temat? Polecam dokładne prześledzenie struktur firmy, form prowadzenia działalności, słabości i mocnych stron. A może znasz kogoś, kto tam pracuje lub pracował? Możliwości jest bardzo wiele. Polecam napisanie skutecznego VC oraz listu motywacyjnego i… umówienie się z rekruterem, a jeszcze lepiej z właścicielem naszej wymarzonej firmy, o i le to oczywiście możliwe, na spotkanie w cztery oczy. Nie ma lepszego sposobu na przedstawienie swojej kandydatury, swojego doświadczenia zawodowego, wykształcenia, umiejętności niż podczas bezpośredniej rozmowy twarzą w twarz. Pewnie powiesz – ale „oni” nikogo nie szukają. A może będą szukać za miesiąc, a może po rozmowie z Tobą będą mieli pomysł na Ciebie w strukturach firmy? Nie poddawaj się zbyt szybko. Warto próbować. Jak to mówią… jak nie drzwiami to oknem. Uparcie dąż do celu i zacznij pracować w wymarzonej firmie. Zaangażowany i zdeterminowany pracownik to marzenie każdego pracodawcy. Udowodnij, że nim jesteś!

Inne wpisy o pożyczkach:

Author

Related Articles

2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone © Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać artykułów bez zgody autora.

Search

Back to Top